Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen támogatásokhoz juthat...

Milyen támogatásokhoz juthat a családom?

Figyelt kérdés
egy gyermekünk van. most jön a második. és lakáshitelt fizetünk.

2013. nov. 5. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Még támogatást? Épp most fog 2 évet fizetni neked az otthoni semmittevésért az állam.


Amúgy meg csináljatok egy 3.-at és akkor havi 200 ezerrel több lesz a nettótok kb.

2013. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyi a bevételetek?
2013. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
205000 ft kb. napi 24 ben gyerekkel leni nem semmitevés! hasfájás fogfájás stb. mikor egyhuzamban nem bírsz aludni 3-4 órát megnéznélek rádásúl. terhes vagyok és megvisel minden. és amikor a 1 gyereknek ki alakul a napirendje ahhoz egy újszülöttét hozzá hangolni nem egyszerű 2 fürdetés 2 ebéd nem beszélve a 3 óránkénti szoptatásról!
2013. nov. 5. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyen bevétellel semmi támogatásra nem vagytok jogosultak, fejenként havi 30e Ft alatt kellene lennie a bevételnek, hogy segélyt kapjatok

amiket leírtál természetes két kicsi mellett, bevállaltátok őket, ezért ne várj külön támogatást

sokan végigcsináltuk két kicsivel az álmatlan éjszakákat, a fogzást, az összeszoktatást, addig örülj, amíg nem kell befeküdnöd kórházba hosszú hetekre, és a családodnak meg kell oldania egy 15 hónapos kicsi ellátását, akinek baromira hiányzik már az anyja és tudod, hogy még legalább 1 hónap, mire ismét találkozhattok és átölelheted. Ti döntöttetek a gyerekek mellett, a korkülönbséget is Ti terveztétek el a lakáshitelt is Ti vettétek fel, senki nem kényszerített egyik lépésre sem. Nem az államnak szülsz, ezt most jegyezd meg, mert még rengeteg sérelem fog érni az életben ezzel a hozzáállással.

2013. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van nem is ez a tervem h a állam felnevelje. :) csak bosszant a olyan aki azt mondja h otthon lopom a napot. nekünk is voltak kisebb nagyobb betegség, de hála istenek semmi komoly de a ijedség az nagy. emlékszem a első hasmenéses hányásos bacira egy percet nem aludtam de nem voltam fáradt figyeltem a szuszogását. :) egyszerűen csak annyi az egész h jobbat akar az ember a családjának! a párom most váltott munka helyet és a kezdőfizetése félévig nem valami sok. szülők nem élnek és kicsit nehéz. akkor ezt a átmeneti időt átvészeljük, utána úgy is jobb lesz! :)
2013. nov. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!