Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok legális dolgot amivel...

Tudtok legális dolgot amivel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi a "menj dolgozni" típusú kommentekre,mert suli mellett dolgozom is.Arra gondoltam belekezdek valami ilyen adok-veszek szerű dologba,tudnátok olyan dolgot mondani amihez nem kell sok kezdő pénz és legális?

2013. nov. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az adok-veszek adóköteles ha üzletszerűen csinálod (és azért megvenni valamit, hogy aztán eladd, az üzletszerű tevékenység). Ha adózva csinálod, akkor legális, viszont nem fogsz megélni belőle (sőt...).
2013. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megélni akarok csak egy kis plusz pénzt
2013. nov. 4. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok kíváncsi a "menj dolgozni" típusú kommentekre,mert suli mellett dolgozom is."


Diákmunkáról hallottál már?

2013. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linkoln ***** válasza:

Sajnos nehéz kérdést intéztél felénk...

Olyan nincsen hogy kicsit dolgozok, meg kicsit nem.. :/

Tényleg nincs.

Ha jövedelmet szerzel, akkor valami gazdasági tevékenységet űzöl. Akkor adóznod kell, ami nem gond. DE! Akkor a járulékaid is fizetned kell. Amit legolcsóbb is kb évi 600ezerből úszol meg.

Az baromság hogy adok veszek dologból nem élsz meg. Őrült sok pénz van az adok veszek dologban. Csak, kicsit specializálódik a dolog. Valójában a komlett világkereskedelem az adok veszek elven alapszik.

Évekbe telik feltérképezni a piacot, a kereskedelmet. Javaslom hogy kezd el most, és majd mire oda jutsz hogy jövedelmet kellene szerezned, már ismerős leszel a témában. De légy reális, ha nem vagy üzletember típus, hagyd a fenébe.

Dolgozz az iparban, vagy egy cégnél, akárhol.

2013. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!