Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet valami baja? (sürgős)...

Lehet valami baja? (sürgős) (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma elástam a zsebpénzem a kertben! Egy műanyag palackban és azon belül egy műanyag zacsiban és jól lezártam és elástam!

A kérdés az lenne, hogy lehet-e valami baja(elég sok pénz)??

(Ha valaki kérdezné azért ástam el, mert félek, ha leégne a ház(remélem ilyen soha nem lesz)akkor ne legyen baj:DD)



2013. okt. 31. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Nincs "szájbakurt bankszámlám" mert 13 vagyok(most gondolkozom rajta de addig is) kb. 2-3 hónap!
2013. okt. 31. 15:47
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
és olyan sűrűn szokott leégni a házatok? hol laktok nádas mellett?
2013. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
(igen meglepő de a nádas mellett lakunk) :D
2013. okt. 31. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Elég buta ötlet volt.
2013. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
hülye ötlet elásni, csináltass egy junior bankkártyát ami ingyenes, pár hét alatt megküldik, de ameddig nem küldik meg már addig is ráteheted a pénzt, mikor kitöltitek az adatokat, és már rögtön akkor lehet rá utalni pénzt. de ha nem lehet akkor rögtön, akkor meg pár hét múlva megkapod és akkor már lehet, de nem szabad elásni, mert elfelejted hogy pont hol van, meg milyen mélyen!
2013. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
előző vagyok,ja és a műanyag nem bomlik le, de viszont mikor akarod kiásni esetleg 1 év múlva, akkor már nem tudod pontosan hogy hova szúrd az ásót, és átszúrod a pénzt az ásóval, mert a télen a fagyba meg fog fagyni a pénz is meg a neylonzacskó is, és tönkremegy, inkább úgy kellett volna hogy egy kis fém ládába beleraksz egy rongyot, és neylontáskába beleteszed a pénzt, bekötöd a neylontáskát, és belecsomagolod a ruhába és lezárod a kisládát, és úgy ásod el! de még így se kéne ahogy leírtam, inkább bankszámlára
2013. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy bemész egy takarékba és beteszed oda.
2013. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem jó a fém, mert a detektor kimutatja. Szennyvízcsövet kell venni, méretre vágni és le-kupak-olni a két végét, lehet azt is kapni hozzá, kupakot. ebbe kell tenni lefóliázva, többször (15) áttekerve és rátekerni ragasztószalagot is.
2013. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha láttad a pillangó című filmet.... Veszel egy kis kapszulát vagy lehet nagy is ha nagy a segged lyuka. Belerakod a pénzt azt felnyomod magadnak. Így biztonságos, és mindig veled van. :D
2013. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!