Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Vodafone...

Ti mit gondoltok a Vodafone egyoldalú áremeléséről?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok a Vodafone egyoldalú szerződés módosításos áremeléséről?


Az úgynevezett mobil adó megjelent a legtöbb szolgáltató árazásiban. Ez várható volt.

Mivel árat nem emelnek, így a megállapodott kedvezményeket vonják vissza, ami szintén azt jelenti, hogy többet fizethetek.

Saját tapasztalatom, hogy a 2 év hűségért adott kedvezményt vette vissza.

100% lebeszélhető előfizetést 50% ra módosította.


Mit tennétek?



2013. okt. 21. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek?"


Letezik masik szolgaltato, ami ugyanannyi penzert nagyobb erteket nyujt neked?

2013. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Én a magyarok helyében újra elgondolkodnék, pontosan ki okozta az áremeléseket és jó-e ez így.


Jelen kormány előtt és utáni árak:


2010. áprilisában benzin 320Ft, most +25% = 400Ft.

2010. április euró 265Ft, most +11% = 293,75Ft

2010. április svájci frank 185Ft, mist +28%=237,75Ft


Tranzakciós adó miatt banki díjak emelkedését mindenki számolja ki magának.


Konkrétan telefon: internetalapú hívásokkal pár forintos mobilhívás percdíjak is elérhetőek.

2013. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem értem mért etikátlan magatartással harácsol minden szolgáltató.


A többi sem jobb.


Nem akarnak profitot veszteni. Nem akarnak hozzájárulni az állam fenntartásához. Nem mintha nem pazarló lenne az államháztartás.

2013. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez sajnos nem kormány függő. Vagyis, nem párt függő.

Mindegy ki van hatalmon. Sajnos :(

De mondjatok egy jót!

2013. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kormányfüggő. Konkrétan egy személytől függő.


Javaslat: www.freevoipdeal.com vagy hasonló program telepítése és azon keresztül telefonálás, miután olyan díjcsomagra váltottál, ami ezt engedi.


Rengeteg ilyen internetes szolgáltató van. A fent említett például 10 euró (kb 3000 forint) előre feltöltéssel (előre utalással) 4 forintos kapcsolási díj mellett 4,00-4,20 forintos percdíjjal hívhatsz magyar mobilszámokat. És a feltöltéstől kezdve 120 napig ingyenes magyar vezetékes számok hívása.

2013. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Céges flottánál ez nem annyira egyszerű megoldás.
2013. okt. 22. 08:10
 7/9 A kérdező kommentje:

Kértem ajánlatot a T -től és a Telenortól.

20- 25% kedvezőbb árat adtak, mint a Vodafone még módosítás előtti árai.

Nem kérdés hogy lépek.

2013. okt. 24. 08:17
 8/9 anonim válasza:

Csak akkor tudsz menni ha nincs hűséged.

Ha a 2 év alatt vásároltál még készüléket, vagy módosítottál tarifát akkor az onnan újra indult a 2 év.

Ezzel lehetetlenítik el a váltást.

2013. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, Ma megkaptam egy 1,4 milliós kimutatást, hogy ennyit kellene fizessek, ha el akarnék menni.

18 számról beszélünk és talán 1, 2 készüléknek tart még a hűsége, de azok is lejárnak 2 hónap múlva.

Ha nem jutok velük dűlőre, akkor azt a 2-3 hónapot kibekkelem még és utána lépek. 30 Ft -al nőtt a számlám az egyoldalú módosítással 1 számla megjött és még akkor 2-3 jöhet. Nyernek 4x 30000 és elüldöztek, miközben 6 éve fizetek nekik havonta minimum 100-120 ezret, az 7200000 ezer eddig. Ha nem csinálják ezt akkor eszembe nem jutott volna ajánlatot kérni más szolgáltatótól.


Nem értem én mért jó ez nekik? de, ha így játszanak, akkor mit lehet tenni?

2013. okt. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!