Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér a régi pénz?

Mennyit ér a régi pénz?

Figyelt kérdés
Néhai nagyapám dolgai között kutakodtam a padláson, és eg doboz alján találtam régi pénzeket, nagyjából 120-150-et. Sokfajta papírpénzből volt 5-10 darab használtabb állapotban, de elválasztva a többitől volt 30 darab zöld egymilliárd pengős, amit, mintha most nyomtattak volna. Meg volt néhány ezüstpénz, de azokat inkább megtartanám. Érdemes lenne ezeket eladni, vagy eszmei értékük van csak?

2013. okt. 21. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azok a pengok ernek par fillert. :) Ha van turelmed es idod foglalkozni vele, esetleb ebay-en elsutni oket kulfoldieknek par ezresert darabjat, talan bejon, de en nem vagyok tul bizakodo.


A tobbi penz barmennyit erhet, inkabb te magad nezz utana mindegyiknek a neten, mert ha szakertot kerdezel, csak lehuz.

2013. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem esélytelen, mert ebayen is vannak szerivel, elég nagy a kínálat.
2013. okt. 21. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha sorszámozottak akkor kb semmit, ha nem akkor 20 ezernél kezdődik.
2013. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Melyikek, többfajtán nincsen sorszám? A milliárdosokra gondolsz? Mert van tízezrestől egymilliárdosig több is sorszám nélkül nem csak egy színben, csak ezek gyűröttebbek. Akkor ezek nem érnek annyit?
2013. okt. 21. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Vateran hasonlitgathatsz de az állapot is nagyon fontos
2013. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 polarbeer ***** válasza:

Szia! Én gyűjtöm a régi pénzeket, és a tieidet is megvásárolnám reális áron! Amúgy pár napja írtam privátot, de nem válaszoltál. Megkaptad?


Leírtam, hogy fotók kellenének, mert azokkal a legkönnyebb a meghatározás. Ha szeretnéd jó áron értékesíteni a gyűjteményt, és szeretnéd, hogy egy igazi gyűjtőhöz kerüljenek néhai nagypapád régi holmijai, akkor írj.


Üdv.:

polarbeer

2013. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem az értékeseket egyenként eladom, ha szeretnék egy kis pénzt, ezek értékállók, és nem szeretnék inkorrekt ajánlatba belemenni. Mint látom ezekre elég nagy kereslet van.
2013. okt. 25. 16:09
 8/11 polarbeer ***** válasza:

Oks. Akkor írj, aztán korrekt ajánlatot adok neked, és rajtad áll, hogy megfogadod-e, vagy sem. Írhatsz privátban is, de az e-mail címemet privátban korábban elküldtem, oda is.


Üdv.:

polarbeer

2013. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az eladás még ráér nekem, egyelőre azt kérdezném, hogy most is van 3 ilyen aukció a vaterán, viszont az egyikre nem licitálnak, pedig az a legolcsóbb. Ez miért van? Az hamis?
2013. nov. 1. 16:14
 10/11 polarbeer ***** válasza:
Figyi, folytassuk privátban, jó? Küldd el privátban a vaterás linkeket, és megbeszéljük.
2013. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!