Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AKi ebayen keresztül Paypal...

AKi ebayen keresztül Paypal segítségével ad el, válaszolnál?

Figyelt kérdés

Vettem 10 db kabátot "jó" áron, Kínából, 99% feletti pozitiv értékeléssel rendelhezőtől.

Összesen 3 eladótól vettem, melyből az egyik Top Rated eladó volt. Mégis törölték az aukciót,majd a felhasználót is. Még nem járt le ugyan a 30 napos szállítási idő.

5 kabát árát már visszakaptam.

De nem értem, hogy a paypal infók szerint maga az eladó Refundolta vissza a termék árát. AKkor mi értelme volt kicsalni a pénzemet?


2013. okt. 13. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos neki is gondja volt a kabát biznisszel, és nem akart átvágni, inkább kiszállt.


Szerencsére nekem még Ebayen soha nem volt rossz tapasztalatom.

2013. okt. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de úgy gondolom,hogyha inkább ő szállt ki, akkor legalább az emailre válaszolna,de nem teszi,mint ahogy több embertől is olvasom a hasonlót az értékelésben...

Én reménykedem,hogy megjönek a kabátok,mert így nem keveset buktam ezen a dolgon,de sajnos inkább csalónak tűnik.

Emellett már 90 alkalommal vásároltam az ebayen, de 1 kivételével minden termék megérkezett,szóva nem is gondoltam volna hogy ilyen is lehet.. :(

2013. okt. 14. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!