Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Spórolási tippek? Bármi...

Spórolási tippek? Bármi jöhet. Négy tagú család vagyunk. Van egy kutyánk. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kiszámoltam a férjem és az én havi cigije több mint 50. 000 forint így azt nem veszünk többet. Víz, villany, gáz? Hogy tudunk spórolni? Mindenki válaszát köszönöm! :D

2013. okt. 13. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cigiről csak így le tudtok állni és azt hosszútávon megtartani, akkor kezdetnek elég sok spórolás lesz...
2013. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Biztos tudnátok még sok minden spórolni, például ha beírod google: villanyszámla spórolás. Lesz pár értelmes találat egyből.

És a többinél is pont ugyanúgy lesznek találatok


Viszont elenyésző mértékű az említett havi 50hez képest.

2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Nagyon ügyesek vagytok, ha ilyen könnyen le tudjátok tenni a cigit.Gratulálok!Ez egy igen jelentős tétel.Érdemes pl hitelkártyára vásárolni, csak havonta időben vissza kell fizetni a felhasznált összeget és ezzel is lehet jó pár százalékot spórolni.Nekem az elmúlt évben pl több 10 ezer Ft-t jelentett.Célszerű olyan helyen vásárolni, ahol minőségi, gazdaságos termékeket tudsz venni és még folyamatosan kedvezményt is kapsz, akár még az után is ha, ha beválik és ajánlod az ismerőseidnek. Sok lehetőség van.
2013. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdemes az olyan helyiségekben, ahol sokat tartózkodtok, energiatakarékos égőt venni.
2013. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!