Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayon havonta mennyi pénzt...

Ebayon havonta mennyi pénzt vagy hány vásárlási pénzt lehet visszakövetelni? Valahogy sikerült kifogni egy marék s_ggfejet.4 hete csal egy csomag érkezett meg. :- (

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

40 napig van ez a visszakövetelési lehetőség - linkeld mar be hol lattad ezt leirva!


Ezt olvasd el es irjal, ha valami nem vilagos!


Opening a case

If you haven't received an item: You can open a case after the estimated delivery date, or, if no estimated delivery date was provided, 7 days after making payment.


If you received an item and it doesn't match the seller's description: You can open a case after receiving the item. You must open a case within 45 days of making payment.


The seller has 3 business days from the time you open the case to resolve the issue.


Escalating a case


If 3 business days have passed since the case was opened and the seller hasn't resolved the issue, you can escalate the case to eBay Customer Support. If you don't contact us within 30 days of opening the case, we'll assume the issue has been resolved and we'll close the case with no additional action.

2013. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt nincs külön Mo. de nekem arra hivatkozott, hogy akár 55 nap is lehet és várjak!

2013. okt. 15. 21:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Az angol reszt nem ertetted, amit belinkeltem?


Azt mondjak, hogy varj addig, amig a varhato erkezes, ha a termeknel az van irva, hogy varjal 55 napot, akkor varjal 55 napot. Az 56 napon mar nyithatsz egy ugyet!


Ha 55 nap a varakozasi ido, akkor az eBay reszerol igazi kiba...s lenne, ha csak 40 napig lehetne ugyet nyitni, nem gondolod?


Ha az van odairva a termekhez, hogy varhato erkezes jovo husvet, akkor varsz jovo husvetig es masnap mar nyithatod is az ugyet, ha a cucc nem erkezik meg.


Ugy nyitastol szamitva 3 napja van az eladonak, hogy reagaljon. Ha nem reagal, vagy nem ugy ahogy az neked tettszik, akkor feljebbviszed az ugyet az eBay fele es majd ok elrendezik! Igy ertheto?

2013. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!