Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » IT szektoron belül játékfejles...

IT szektoron belül játékfejlesztésre keresek befektetőt 100 millió FT feletti befektetéssel?

Figyelt kérdés
Nemzetközi piacra szánt natív, vagy webes felületű autós játékról lenne szó olyan lehetőségekkel, ami tudtommal nincs még a piacon!
2013. okt. 12. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg nem itt fogsz találni olyan embereket akiknek 100 millió feletti összegük van befektetésre, ráadásul egy olyan komolytalanra, amit ezen az oldalon hirdetnek...
2013. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul már 27x teszed fel a kérdésed és már mindenki tudja, hogy fogalmad nincs arról, hogy mi mennyibe kerül....
2013. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha az ötlet valóban csodálatos a gameforge, és hasonló cégek , tuti meghallgatnak.

Persze a meghallgat, és befektet nem egy dolog.


Ha úgy érzed,hogy a gyik a megfelelő hely erre, akkor én így látatlanban borítékolom a kudarcot.

2013. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hogyne lenne ilyen játék? Az EAgames már 2010-ben piacra dobta a Need for Speed World nevű játékot. Ingyenesen elérhető.

Amúgy konzolon rengeteg játékkal lehet online nyomni köztök a legtöbb autóssal, szóval rendesen el vagy tájolva.

2013. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az volt neki a "lehetőség amit még nincs a piacon"? XD
2013. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Trackmania befutott anno és a szimulátorok is sikeresek, szóval biztos nem tapogatózol rossz helyen. Ha van valami demóprogramod vagy legalább egy-két modellt megcsináltál, kódoltál pár sort, akkor van miről beszélni. Ha nem, akkor nincs.
2013. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Webes játékok, nem igazán hoznak pénzt, a 100 000 000sohasem térülne meg, az ilyen progikat szórakozásból írják a programozok.


Az hogy te még nem láttál autós játékot, csak a te tudatlanságodat jellemzi! Mellesleg szép próbálkozás kiírni ugyan azt a kérdést 1-3-10-100 millióval :)

2013. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első ilyen jellegű kérdésem, szóval a többi nem az én művem... :) Másrészt nem beszéltem még azon funkciókról amik a játékon belül lennének újítások... :) Mert azok lennének azok amire még nem láttam példát.
2013. okt. 13. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem te vagy az, akinek az a nagy ötlete, hogy "fogadni" lehessen a játékosok között arra, hogy ki nyeri a "meccset"?
2013. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!