Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendelés, nyomonkövetési...

Ebay rendelés, nyomonkövetési szám (? )

Figyelt kérdés

Kezdeném ott ,hogy rendeltem az ebayről.. Koreából van a csomag és van hozzá tracking number. (legalábbis kellene ,hogy legyen) .


A lényeg ,hogy a fickó adott egyet ,miután elvileg "elpostázta".. És ez tegnap volt állítólag. Namost itt van ,amit először írt..


Hello "xxxx"


The number is RR454829838KR


It will arrive within 2 ~ 2.5 weeks


You don't have to worry anything since there is no problem on shipping to your country


Just be wait the box few weeks :)


Hope it arrive soon and enjoy with it


Thank you!


a második ,amit írt miután nem találtam semmit ezen a számon és írtam neki ,hogy figyeljen már .. na értitek.


Hello "xxx"


Ok I understand Here is the info



[link]


Check - International Registered Item


Tracking Number - RR459600218KR



Tehát akkor ez most hogy van? A két kód nem ugyanaz..


1. RR454829838KR

2. RR459600218KR



Csak azért kérdezem ,mert fizettem 5$ azért ,hogy 1 héttel hamarabb jöjjön meg ,és hogy registered tehát trackinggel küldje.. Akkor most mit tehetnék?



2013. okt. 11. 21:48
 1/1 A kérdező kommentje:
És a második az jó.. de mégis miért adott volna meg előtte akkor másik trackingnumbert?
2013. okt. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!