Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a listáról?

Mi a véleményed erről a listáról?

Figyelt kérdés

Sorrendbe raktam ismert magyar embereket a vagyonuk alapján. A listát leginkább tipp,becslés,és kis google-s kutatómunka alapján állítottam össze.Hasonló volt az elképzelésem,mint a leggazdagabb 100 Magyar kiadványnál,csak épp ezt nem kell annyira komolyan venni,mivel nagy esély a tévedésre,és egyesek nagyon titkolják a vagyonukat.Lehet,hogy valaki sokkal gazdagabb a mögötte lévőnél,vagy fordítva.Ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is,hogy miben tévedtem nagyot. A listám csak 20-as,és nem is csak a leggazdagabbak szerepelnek benne.Összegeket nem is írok,csak a sorrendet.Ime a lista!:

1.Andy Vajna

2.Friderikusz Sándor

3.Dzsudzsák Balázs

4.Pataki Ági

5.Schobert Norbert

6.Klapka György

7.Lázár Vilmos

8.Zoób Katalin

9.Galambos Lajos

10.Mága Zoltán

11.Hajdú Péter

12.Fábry Sándor

13.Oszter Sándor

14.Korda György

15.Frei Tamás

16.Berki Krisztián(Fradi

17.Kovács István (Kokó)

18.Kozso

19.Geszti Péter

20.Sebestyén Balázs



2013. szept. 29. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem is értem a listád felépítését, mintha inkább a celebeket gyűjtötted volna össze. Erről a listáról az egyetlen említésre méltó személy - vagyon szempontjából - Andy Vajna. Az összes többi az kb. gittegyleti tag vagyon szempontjából.
2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz ezen?Direkt hazai celebeket,vagy hírességeket kerestem,és őket próbáltam rangsorolni.Üzletembereket,nagyvállalkozók ezért sem kerültek fel.Ha valaki szerint nem jó a lista,akkor nyugodtan mondja meg.Akkor meg pláne szóljon,ha fent van a listán:)
2013. szept. 29. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
öÖöööö akkor Andy Vajna mióta "hazai"? És Klapka György mióta celeb? :)
2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van,vannak kicsit kakuktojások is,de Andy Vajna attól még Magyar,hogy 56 -ban kivándorolt külföldre, ott gazdagodott meg, és ha jól tudom most is Magyarországon élnek újdonsült feleségével.Klapka György meg az celeb,illetve inkább híresség,mert nagyon gyakran szerepel a médiában,amúgy meg színész akart lenni,de kirúgták polgári származása miatt,majd szólótáncos volt,és koreográfus.Mary Zsuzsi egykori férjeként,sem tudta igazán távol tartani magát a "celebvilágtól",de lehet,hogy nem is akarta.Én úgy látom,hogy meglett kora ellenére is szívesen nyilatkozik a médiának,és szívesen szerepel tv műsorokban...
2013. szept. 29. 23:34
 5/6 A kérdező kommentje:
ja,és Andy Vajnának vannak Magyarországi beruházásai,cégei is.Bár igaz,hogy mai jövedelmének 99% külföldről származik,és ott is adózik,illetve néha nem adózik utána.
2013. szept. 29. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

"És Klapka György mióta celeb? :)"


Ezota: http://www.youtube.com/watch?v=ttrPLJEnDsg :D

2013. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!