Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki észlelte azt a tapaszta...

Valaki észlelte azt a tapasztalatot Vaterán amit én?

Figyelt kérdés

Vaterán,kinéztem magamnak egy nadrágot,majd el küldtem a megrendelésemet,ki töltöttem minden szükséges adatott!

E-mailon kaptam is értesítést!Viszont egy dolgot nem értek,Bankszámla szám nem volt megadva,csak annyi,hogy Külföldi küldemény posta költség 1490ft!

Most akkor fogok fizetni mikor a posta hozza?

Eladónak,én írtam Vaterán is,E-mailt is,üzenetet is de semmire nem reagál.

Viszont csak pozitív vissza jelzések vannak az oldalán!

Mit csináljak?


2013. szept. 15. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy eBay-es eladó lesz. Ugyanúgy előre ki kell fizetned a postaköltséget és a vételárat. Neki nincs beállítva az automatikus üzenet amiben benne vannak az utalási adatok. Lehet hogy hétvégén nem ért rá és majd jövő héten fog válaszolni az e-mailedre.

Megrendeli a terméket külföldről az ebayen a saját címére majd ha megjött, elküldi neked.

2013. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah értem!Köszönöm szépen a fel világosítást :)
2013. szept. 15. 18:05
 3/3 anonim válasza:

Kedves első válaszoló megírnád nekem ill. nekünk (feltételezem, hogy a kérdezőt is érdekli), hogy mi az az eBay-es eladó? Én is szoktam babaruhákat, meg megunt holmikat eladni a vaterán, na de hogy az ebay-ről rendeli meg, és úgy adja tovább, ez milyen már...?

És aki leüti, annak van türelme megvárni(olvasni olyat, hogy 15-20 nap), míg egy csomó idő után megérkezik hozzá a holmi?

2013. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!