Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TIPPMIX kérdés. Ha megjátszom...

Miléna2062 kérdése:

TIPPMIX kérdés. Ha megjátszom pl. : 2,5 gól-nál kevesebbet egy mérkőzésen, (ez elviekben pontosan 5 gólt jelent) viszont a végkimenetel pont 5 gól lesz, akkor nyert a szelvény, vagy sem?

Figyelt kérdés
És ha a többet teszem meg, és szintén 5 gól a végeredmény?

2013. szept. 3. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a 2,5 gól elviekben 5 gólt jelent?

2,5 gól alatt azt jelenti, hogy maximum 2 gól születik a találkozón. Tehát amikkel nyersz: 0-0, 0-1, 1-0, 1-1

Az összes többi esetben vesztettél.

2013. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"2,5 gól-nál kevesebbet egy mérkőzésen, (ez elviekben pontosan 5 gólt jelent)"


Szerintem ennek fuss neki még 1x...

2013. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy tartottam logikusnak, hogy a két és fél gól egy mérkőzésen, az azt jelenti, hogy ha a két csapat együttesen 5 gólt lő (lényegtelen milyen arányban) akkor azt, ha osztom 2-vel, akkor jön ki a 2,5 -> különben mit jelent az, két és FÉL gól... fél gólról még nem hallottam.... de lehet hogy neked van igazad, egyszerűen csak furcsállom... de ha meg úgy van, ahogy mondod, akkor miért nem egyszerűen csak 2 gól van kiírva? Miért épp 2,5???
2013. szept. 3. 22:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Óh, és mielőtt megkérdeznétek, hogy miért pont 2-vel osztok...hát azért mert ugye két csapat játszik....
2013. szept. 3. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
ugye most csak direkt szopatsz minket?
2013. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ti úgy jöttetek a világra, hogy mindennel tisztában voltatok...segítséget kértem, csupán választ szerettem volna olyas valamire, amit nem tudok... Nem hinném, hogy a megoldás az, hogy rögtön hibbantnak néztek... Biztos vagyok benne, hogy egyszer valahol, valaki nektek is elmagyarázta, hogy hogyan is működik ez az egész... vagy talán tévedek?
2013. szept. 3. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha oda van írva hogy "Hány gól lesz a mérkőzésen" akkor az szerinted mióta vonatkozik félidőre?


A 2.5 meg pont azt jelenti hogy nem több mint 2.

2013. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

"Mi az, hogy a 2,5 gól elviekben 5 gólt jelent?

2,5 gól alatt azt jelenti, hogy maximum 2 gól születik a találkozón. Tehát amikkel nyersz: 0-0, 0-1, 1-0, 1-1

Az összes többi esetben vesztettél."


2-0-val és a 0-2-vel nem nyerne?

2013. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
mondd h csaj vagy és minden elnézve:D egyébként sztem kukkants fel mondjuk tippmixpro-ra, és nézd meg a gyik-ot(segítünk->gyik->fogadás,piacok leírása). úgy érzem találni fogsz pár hasznos infót
2013. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván azért van 2,5 gól, mert így lehet csak kétesélyes az adott fogadás, mindenképp vagy kevesebb vagy több gól lesz.

A másik hasonló típusú fogadás a 0v1 gól H, 2v3 gól D, 4v több gól V.


Legközelebb előbb tájékozódj mikre fogadsz, mert csúnyán koppanhatsz!

2013. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!