Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forintmánia.hu vélemények?

Forintmánia.hu vélemények?

Figyelt kérdés
Nézegettem az oldalt és több amerikai,és külföldi oldalt is láttam már,de magyar(vagyis Szlovákot még nem)mivel magyarországon betiltották ezeket az oldalakt mondván szerencsejáték szerűség,na igen ám de azon gondolkodtam,hogy hogy lehet ilyen olcsó,az nyilván való hogy a profit onnan ered hogy sok ember vesz licitet ami ugye max 15.000 Ft lehet.Az aukció 3 Ft-onként megy fel tehát több ezer felhasználónál már jó hasznuk van,csak még 1 olyat se láttam még hogy valaki vásárolt volna ott,nem feltételezem hogy kamu mert valamilyen haszon biztos van rajta mert különben nekik se érné meg főleg hogy ott a bukkanó hogy ha nem jól "játszik" az ember elbukja a pontjait.A kérdésem hogy van-e itt olyan aki már vásárolt a forintmania.hu-ról?

2013. szept. 3. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Siman megeri nekik... Szamold ki veszel 4-5000Ft 100-150 Licit pontot, tehat mar az is penzbe kerul. Plussz meg a vegen is fizet valaki... Szoval 1 licit 30forintba kerul! Ha valamit eladnak 1000Ftert akkor az nekik 31.000Ft kapnak erte. Nagykerben megveszik modnjuk 15-20ezeret adoznak belolle meg uzemeltetnek egy ilyenoldalt es tiszta haszon. Ez egy okos talalmany volt aki kitaltalta :)
2013. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nah igen de sok oldalról meg fórumon olvastam hogy a cég lehet akár Britt Virgin Szigeteken és ha az oldal azt írja hogy nyertél nem biztos hogy meg is kapod mert nyerni nyertél,csak nem kapod meg mert az már nincs benne.A honlap nem ígéri hogy megkapja a terméket, csak azt hogy megnyerheti.Ez végül is nem csalás, teljesen legális. Hisz a lottó ötöst sem nyeri meg mindenki, mégis hetente tömbmillió szelvény elkel.Ami fura nekem hogy miért nincs senki aki arról írna hogy ő már nyert onnan valamit,nekem ez a fura igazából
2013. szept. 3. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
mert az tuti hogy nekik rohadt nagy hasznuk van rajta
2013. szept. 3. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rossz indulatu hir terjesztes! Nekik sokkal nagyobb karuk van ha nem adjak oda a cuccot aztan uj neven indulni, mint oda adni a bejaratott nevvel... De amugy meg rengeteg ilyen oldal van... Mindig azok karognak akiknek gozuk sincs az egeszrol...
2013. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalak mind átverésre épülnek. Van itt bőven ilyen kérdés. Talán ha a 10fotint.hu-ra rákeresel vagy valami hasonlóra. Ott nagyon részletesen ki lett tárgyalva. Gyakorlatilag az összes aloldal ugyanaz csak más nyelvű. Tehát az összesen ugyanazok a licitálók vannak. Ha egyáltalán valós személyek. A részletekért keress rá ezekre a fórumokra.


Itt van egy, de van még bőven ilyen kérdés. Nézz szét az oldalon.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__75..

2013. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hónapos az oldal.

Ez mindent elmond róla

[link]

2013. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!