Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pesten drágább a posta? (lent)

Pesten drágább a posta? (lent)

Figyelt kérdés
Ma felakartam adni simán egy 190 g-os levelet, ami Vácon, meg a posta hivatalos díjszabása szerint 235 Ft, mire a nő közölte, hogy 360 Ft, én direkt rákérdeztem, hogy egy levél feladása simán 250 g-ig 360 Ft? Mire ő azt mondta, hogy igen. Én meg mondtam, hogy eddig mindig 235 Ft-ért adtam fel, erre ő, hogy sosem volt annyi. Most akkor kinek van igaza? Lehetséges, hogy Pesten drágább a posta?
2013. aug. 27. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, a posta díjszabása mindenhol egyforma.

Nem lehet, hogy elsőbbséggel akartad feladni, régebben meg nem kérted ezt?

2013. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár most olvasom, hogy simán akartad, meg amúgy sem lenne ennyivel drágább... Az a csaj tuti elnyomkodott valamit, ha eddig mindig 235 volt.
2013. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A posta árszabása egyforma mindenhol, a honlapjukon is megnézheted.
2013. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam, hogy a honlapjukról néztem, de azt mondta, hogy lehetetlen, hogy 235 Ft.
2013. aug. 27. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
250 g-ig egy sima levél feladása 235 ft, ha befér a postaládába. ha nem fér be, akkor +250 ft. 360 ft pedig egy sima szabványméretű ajánlott levél ára, szerintem a postás összekevert valamit. Lehet újonc volt...
2013. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!