Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi véleményetek az anyagi...

Mi véleményetek az anyagi függetlenség eléréséről? (önerőből)

Figyelt kérdés
Szívesen felvenném a kapcsolatot olyan emberekkel akik kitűzték célul, hogy elérik a fent említett dolgot
2013. aug. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Könnyű dolgod lesz, mert minden felnőtt ember ezt teszi.
2013. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha komolyan gondolod és hajlandó vagy tenni is érte, akkor elérheted az anyagi függetlenségedet.Persze ott a kérdés még, hogy mivel és hogyan.Én nagyon sok olyan embert ismerek,akik kitűzték célul, de nem sokat tesznek érte és nem is jutnak semmire.Viszont sok olyan ismerősöm is van, akik tettek, folyamatosan tesznek érte és el is érték a céljaikat.Én is azon vagyok.Sok sikert és kitartást!
2013. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Anyagi függetlenség"-et általában az mlm-ek, piramisjátékok és forex tanfolyamok hirdetnek. Ez az ő anyagi függetlenségüket jelenti, amit a te pénzedből teremtenek meg a maguk számára.
2013. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második: Köszi, neked is sok sikert és kitartás :)


Harmadik: MLM rendszereket messziről kerülöm, ingatlan befektetésekkel, fejlesztésekkel foglalkozom és ezek által szeretném elérni a céljaim.

2013. aug. 3. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elérhető, de attól függ kinek mekkora ez az összeg, aminél úgy gondolja, hogy anyagilag független.Nagyon melós, mire valaki eljut addig.
2013. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!