Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik oldalon tudnám eladni...

Melyik oldalon tudnám eladni a porcelán díszeket?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen porcelán giccs, szoborka összegyült az évek során és el szeretném adni őket a neten, hogy mégse úgy kelljen kidobni. Melyik oldalon vannak gyűjtők vagyy hová kellene felakni? jófogás? apród?

2013. júl. 28. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van,jól gondolod.Jófogás-Apród.Meglepő összeget hajlandó némelyik ember fizetni ezekért a tárgyakért.Én 3 héten belül adtam el 2 doboznyi porcelánt,aminek az árából a fiam és a lányom új biciklit kapott.Persze vannak külömbségek,hogy úgymond sima porcelán vagy esetleg valamilyen jelzéssel,monogrammal ellátott.Nekem ennyit megért,mégse dobáltam ki őket.Sok sikert.
2013. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Van olyan 50-60 db, de ezek mind sima név nélküli porcelán figurák, milyen árat írjak hozzájuk? vannak kissebek, nagyobbak is.
2013. júl. 29. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A jelzetteken kívül ott van még a Vatera, mint a legnagyobb és gyűjtők által legkeresettebb hazai ilyen jellegű portál, a Teszvesz ugyanazon cég másik portálja, mindkettő fizetős (feltöltési, azaz hirdetési díjat és jutalékot is kell fizetni). A Zsibvasar. hu ingyenes.

Az ár megállapításánál azért érdemes előbb alaposan tanulmányozni a piacot.........

2013. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!