Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert akinek...

Ismertek olyan embert akinek telitalálata volt valamelyik lottón?

Figyelt kérdés
egyáltalán vannak emberek akik megnyerték a főnyereményt vagy csak etetik a népet?

2013. júl. 19. 18:48
 1/10 anonim válasza:
Én ismerek 350 milliót nyertek,viszont vicc,hogy ők már előtte is jómódban éltek:D Jó nyilván ennyi pénzük nem volt,de volt mit a tejbe aprítani akkor is. Ilyen milliárdos nyereményekről nem tudok.
2013. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rendőröket egy részét ismerem, akik pár éve tízen együtt nyerték meg az ötös lottót.
2013. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nosco ***** válasza:
Nekünk 4-es volt. Az is közel 2 milliót fizetett akkor.
2013. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek egyet.


Még 96 környékén nyertek egy pár száz milliót. Most nem tűnik soknak de akkor rengeteg volt.

2013. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tudok olyanról, akiről mások azt mondják, hogy ő korábban volt nyertes... Szóval ez ilyen legenda is lehet :D Dehát nyílván kevés embernek mondaná el az ember, ha megnyeri. Köszöni szépen megvan, jól gazdálkodott a vagyonával, nem szenved hiányt, mert mióta állítólag hozzájutott a pénzhez csak a kedvenc sportjának és egészségének szenteli idejét.
2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor meglehet nyerni szerintetek?
2013. júl. 19. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Meglehet. Csak kevés rá az esélyed.
2013. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Csak baromi kicsi az esélyed rá. Ez erről szól. Ne hallgass a hülyeségekre, hogy elcsalják meg tudomisén, mert semmi valóságalapjuk. Mi a fenének csalnák el ha semmi értelme csalni, nekik akkor is megéri!?


Aki hülye a matematikához az egyszerűen csak fogadja el, hogy nem csalás, de azt is tudni kell, hogy nem éri meg, közel nulla az esélye a nyerésnek. Persze a nyertesek erről másként vélekednek nyilván. De ők nagyon-nagyon kevesen vannak az összes játékoshoz képest. :))

2013. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én ismerek nem is egyet.

Apukám egyik barátja a totón nyert még régen, abból lett háza, kocsija (akkor 21 éves volt így nagyon jól jött neki).

Ismerek még egy pasit aki megnyerte az ötöst pár éve, de ő már anélkül is milliomos volt (elég sok részvénye van a MOL-nál).

2013. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én rendőrökről hallottam a városomban, hogy ketten ynertek néhány tízmilliót. És egy kis városkában állítólag egy család egyzserre nyert a hatoson, meg az ötösön. Na jó, nem egyszerre, hanem egy hónapon belül. Amúgy meg megéri kifizetni, mert az állam hatalmas összeget profitál a játékból. Valójában a yneremény aprópénz az egész üzlethez képest.
2013. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!