Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a dohányboltok...

Miért nem lehet a dohányboltokba belátni? Vagyis miért védik le az üveget szürke matricával?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Tobaccot hogyan gondolod mikor egy igazi NEMZETI orszagban ahol kulfi elleneseg van semmilyen idegen eredetu szo nem hasznalhato utcafronton, mert azzal elvesz a nemzeti ontudat??!
2013. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Jó-jó, szexshop, de pár száz méteres körzetben 3-4 is nyílt egyszerre? Huncut nép ez a magyar, a nép (a zemberek) valós igényeit ki kell elégíteni :-)
2013. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem tunt fel, hogy a felcsuti kiskiraly ideje alatt napi 24oraban lehet gyakorolni az oralis muveszeteket?? :))
2013. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
65%
Erről már egy hosszabb cikket írtam a HVG-nek... A temetkezési vállalkozások is megirigyelhetnék ezt a külsőt. De azokat nem kötelező még kresz táblával is ellátni... A fagyit, középen szétnyíló fekete selyemfüggöny szárnyai között nyújtják ki. Az egész agyrém, Áder és Harrach arckifejezésére hajaz, szerintem ettől az image-től még a főrabló Lázár is megrettent első blikkre...! Szeretnék megismerkedni a látványtervezővel,de még nem jutottam a nyomára !
2013. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
15%

Egyszerű a válasz.

Ha éppen kirabolják, ne lehessen látni.Elvégre nincs bekamerázva-gondolom, bár még nem voltam egybe sem.

2013. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
12%
baromság h nem lehet belátni, egész nyáron nyitott ajtóknálücsörögnek, 20 méterről is belátsz b+
2013. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!