Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell elintéznem ahhoz,...

Mit kell elintéznem ahhoz, hogy külföldről rendelhessek valamit?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a bankban igényelni kell vmilyen speciális kártyát (kártyával szeretnék majd fizetni). De semmi pontosat nem tudok... El tudná valaki magyarázni, hogy hogy is működik ez a dolog?
2009. okt. 17. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Eh, én most szivtam meg az OTPnél :) Nyitottam euros szàmlàt, tudok neten fizetni? persze, ok, akkor kell, kàrtyàrol szo se volt akkor! Betettünk 70E, kompjegyet rendelnénk, nem megy, lemegyek, miért nem lehet?, nincs kàrtya, ok akkor adjanak 5000ft, de ahhoz 300E szàmlabetét kell min. jaaa, Màr csak 68E.t tudtam kivenni! Pfff! Végül is sima forint szàmlàrol fizettünk és még igy olcsobbra is jött ki, mert deviza eladàsiban vàltjàk! De hàt hirtelen nem is gondolkoztunk! :) Mivel mi az eurot 272ft.ért vettük, a deviza eladàsi àr akkor 268volt! :) Tanultunk belöle!
2009. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy hol akarsz fizetni.


Szerintem a dombornyomott kártyára gondolsz.

2009. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen, arra. :) Akkor a visa kártya, ami apukámnak van, az jó hozzá? Nagyon nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.:$ Egyébként egy angol oldalról szeretnék ruhát rendelni itthonra, azt írják, hogy szinte az összes fajta kártyát elfogadják.
2009. okt. 17. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
De nézd meg, hogy szállítanak-e Magyarországra. Nagyon sok cég ugyanis ide nem szállít.
2009. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nincs ráírva, hogy ELECTRONIC USE ONLY, és kidomborodnak rajt a betűk, akkor valószínüleg jó.
2009. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igen szállítanak, azt már megnéztem.:)

2009. okt. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!