Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán ingyenesen hirdethetek?

A vaterán ingyenesen hirdethetek?

Figyelt kérdés
regisztrálva vagyok, adnék fel hirdetést, de addig nem akarok teljes jogú felhasználó lenni, amíg ez nem biztos. Eddig csak vásároltam, de most lenne pár dolog, amit el szeretnék adni, és gondoltam ez a legmegbízhatóbb oldal. Ti mit gondoltok? (Apródon próbálkoztam már, de az az oldal egy nulla.) Azt tudom, hogy kiemelés és ilyesmi pénz, de a simáért nem kell fizetni ugye? Köszi a válaszokat!

2013. jún. 30. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Kategória és aukció típusától függ. Azért, hogy simán elindítasz egy terméket, általában nem kell, de ha el is adod, többnyire kell x % jutalékot fizetni a Vaterának.
2013. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De amúgy a Vatera oldala tele van mindenféle leírással, ha 3 percet rászántál volna, mindent információt megtalálsz ott vagy Google segítségével. Az oldal legalján a segítség feliratra tessék kattintani.
2013. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom van feltöltési díj is, ami nem sok, pár forint.
2013. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a Teszveszen próbálkoztam, azt hiszem most már egy cég. Bizony a sima hirdetésért is kell fizetni. Sőt, külön kategórák vannak, ha fix árasat akarsz, vagy minimáldíjasat, amit nem akarsz megmutatni. Én sem olvastam el, az igaz, de érdemes. Én feltöltöttem vagy 30 db kisruhát, 3-at tudtam eladni belőle, pedig szépek és olcsók voltak, a bevétel fele elment jutalékba. Összességében nem érte meg, mert amennyit dolgoztam vele, alig maradt valami hasznom. Inkább odaadom őket a Vöröskeresztnek.

Mellesleg most már értem, hogy miért lettek olyan drágák a használt ruhák, már nem éri meg, ha akarok rajta keresni drágán kell adnom.

2013. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5-10 forint sima egy hirdetés + ha eladtad az árut annak egy bizonyos százaléka..(30 ezer alatt 6%)
2013. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, megtaláltam, és végigolvashattam volna az ÁSZF-et, de nem volt felesleges pár (fél)órám rá.

Akkor inkább én sem szenvedek vele, ha nem éri meg. Köszönöm!

2013. jún. 30. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Megéri, ha olyan terméked van :-) De használt ruhát, csipkebogyót, autóalkatrészt meg fene tudja még mit nem a Vaterán kell hirdetni.
2013. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!