Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen mit jelent a...

Aliexpressen mit jelent a "status:finished"?

Figyelt kérdés
rendeltem pár dolgot és az egyiknèl azt irja jogy a rendelés teljesitve status:finished. ez mit jelent? hogy megérkezett a termék?? :0 vagy mit? 15-40 nap a szállitás de 17 napja lett rendelve

2013. jún. 19. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
És nem kaptad még meg a terméket? Visszajelzést nem küldtél még?
2013. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nem kaptam meg és nem küldtem visszajelzést
2013. jún. 20. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem értem,mert csak akkor lesz finished,ha visszajelzed,hogy megkaptad. Jelezd az aliexpressnek,hogy nem kaptad meg a terméket. Open disputon. Nem lehet,hogy az eladó nem tudta teljesíteni a termék küldését és ezért visszamondta? Akkor az aliexpress visszautalja a pénzed.
2013. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugynéz ki visszakaptam a pénzt vagyis van feles 6000 a kártyámon(ennyi votl a termék) és az is van hogy refund information 2013 06 18. 25$ tehát ezek szerint visszaküldték de a kártyámon sehol nincs meg a jováirás csak hoopp rajta a van a pén
2013. jún. 26. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
:) Akkor megoldódott. Nekem is küldött már vissza az aliexpress pénz. Megbízható oldal. Már sokszor válaszoltam
2013. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válaszoltam helyett, vásároltam :)))
2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!