Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bezár a józsefvárosi piac?

Bezár a józsefvárosi piac?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Szerintem nem kellene bezárni.

Sok ember vásárol ott és nincs a piaccal semmi baj.


Én is szoktam ott vásárolni , sok olyan dolgot tudok ott venni amit máshol nem.

Például egy normál sokkolót ,és ez nem olyan csiklandozó-zsibbasztó amit a magyar szabvány előír.



2013. jún. 16. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezen már szenvednek egy jó pár éve, mégis mindig nyitva maradt.
2013. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is remélem , hogy nem sikerül bezáratni.
2013. jún. 16. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Bezárják, már időszerű.
2013. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Az illegális dolgokat leszámítva minden mást megkapsz néhány fokkal kulturáltabb helyeken, például Sárkány Center, Ázsia Center. Ott is vietnamiak árulnak, mint a józsefvárosi piacon. Ha a lepukkantság iránt rajongsz, akkor tényleg veszteség ér a piac bezárásával.
2013. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már néhány éve likvidálni akarják a helyet, igaz én ritkán járok oda, de volt amikor ott vettem már én is 1-2 dolgot, főleg ruhákat, mert nagyon jó áron adták igaz hogy nem a márkás cuccokért rajongok, de vettem már ott jó noname ruhákat amik a mai napig bírják a gyűrődést.

Volt hogy vettem már ott egy 5.1 es hangfalszettet szinte apróért, lehet hogy az is egy kínai vacak volt, de arra amire nekem kell tökéletesen megfelel, nem kell hogy üvöltsön mert a panelba nem épp a legelőnyösebb de jó a hangzása még mindig.

Én is sajnálnám ha bezárna, de hallottam hogy már vannak alternatív helyek ahol gyakorlatilag megmarad a filing csak más lesz a neve és két részre fog osztódni.

2013. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem ezekért zár be. Ezeket ezután is meg tudjátok venni. Egy olyan homályos gócpont,ahol hemperegnek a 10 milliárdok, amellett hogy embercsempészet, emberkereskedelem, rabszolgatartás, az alapvető higéniás, és kereskedelmi szabályokat is nagyívben letojják, mindemellett a legnagyobb mértékű gazdasági csalások mennek. Szóval egy teljes káosz az egész, fel kell számolni. És nyugi, lesz occsó zokni ezután is.
2013. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a gazdasági csalást aláírom, de az emberrablás és emberkereskedelem hülyeség
2013. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De naiv vagy. Nem ismered a kinaiakat. Pl nincs náluk haláleset. Azért ez elgondolkodtató. Veszik őket csoportosan már itt levő kinaiak papirjaival, vagy pénzért vagy pàr év rabszolgázásért. Ez csak a jéghegy csúcsa. Külön ország a kis konténervárosuk, kivülről beláthatatlan.
2013. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!