Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2000 forinttal fürödtem a...

Victory1995 kérdése:

2000 forinttal fürödtem a strandon és ketté szakadt mikor ki akartam venni a zsebemből hol tudnám én azt beváltani?

Figyelt kérdés
Az otp-be odaadtam és azt mondták hogy hamis mert az a része amit a fény felé tartasz és csak úgy látod az ember képe az ki lett mosódva pedig biztos hogy nem hamis. És be akarom küldeni valahová ahol meg bírják visgálni hogy tényleg eredeti és vissza adnak egy jó kétezrest. Valami ötletet tudtok mondani hogy hova küldjem megvizsgáltatni?

#pénz #szakadt.
2013. máj. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Otp-ben átb@sztak, mertha hamis, akkor kötelességük hívni a rendőrséget, nem hagynak csak úgy elsétálni, másrészt meg nem csak egy biztonsági jel van a pénzen. Amúgy meg ha több, mint 50%-a megvan a pénznek, akkor bankban be kell váltásák.
2013. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szó szerint nem mondták hogy hamis csak elég meglepettek voltak.
2013. máj. 22. 15:58
 3/4 anonim válasza:
Én csak annyit kérdeznék, hogy miért kellett megfürdetni azt a pénzt? Ki volt száradva?
2013. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán az hogy fürdőgatyára minek csinálnak zsebet? :)
2013. máj. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!