Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélkülin vagyok, de...

Munkanélkülin vagyok, de 3hónapnál hamarabb sikerült munkát találnom?

Figyelt kérdés
Vissza lehet tényleg igényelni valamennyi összeget, mert hamarabb találtam munkát? Ha igen mi ez? Egy könyvelő mondta de nem fejtette ki bővebben.
2013. máj. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ha a munkanélküli járadékban részesülő személy legalább napi 4 óra munkaidejű, határozatlan időtartamú munkaviszonyt létesít a járadék folyósítási idejének kimerítését megelőzően, kérésére a folyósítási időből a még hátralévő időintervallumra járó járadék meghatározott összegét egy összegben szükséges kifizetni, feltéve, ha a kifizetés előzőekben meghatározott napjáig folyamatosan munkaviszonyban áll és a munkaadó igazolja a munkaviszony fennállását. A kérvényt az álláskeresőnek a munkanélküli járadék folyósítási idejének lejártát követő 30 napon belül kell benyújtania."


Érted?

2013. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi.
2013. máj. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!