Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a MPL futár jön, hogy...

Ha a MPL futár jön, hogy értesítenek, hogy postán van a csomagom?

Figyelt kérdés

ezt kaptam:

2013.05.06

14:53 Lenti posta

Küldemény információ:

Küldemény felvéve

2013.05.06

19:52 Balatonszentgyörgy Posta Feldolgozó Üzem

Küldemény információ:

A küldemény továbbítás-, szállítás alatt

2013.05.07

07:18 Gödöllő 1 posta

Küldemény információ:

A küldemény kézbesítés alatt

2013.05.07

07:18 Gödöllő 1 posta

Küldemény információ:

A küldemény kézbesítés alatt

2013.05.07

13:23 Gödöllő 1 posta

Küldemény információ:

Sikertelen kézbesítés


tehát nem ért célba?Menjek a postára és érdeklődjek,hogy ott van-e?


2013. máj. 7. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A sikertelen kézbesítés azt jelenti hogy ma kivitték neked a csomagot de-valószínűleg-nem volt otthon senki hogy átvegye.Mivel nem hagyott értesítőt holnap újra megkísérli a kézbesítést a kézbesítő.
2013. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
otthon voltam egésznap :/
2013. máj. 8. 00:07
 3/3 anonim válasza:

Ilyenek sajnos legalábbis itt Pest megyében, gondolom gyorsabb kinyomtatni a kis értesítőt és bedobni, aztán gyorsan elhúzni, mint becsöngetni, megvárni még kiérsz meg aláírod...

Nekem is többször fordult már elő, hogy itthon voltam, nem is egyedül, bár én se vagyok süket, hogy ne halljam és csak az értesítőt dobta be becsöngetni nem sikerült. :D

MPL-nél ritka a jó kézbesítő, persze találkoztam ott is rendessel, de kevés. Más futárszolgálat meg 5-10 perccel előtte hívni is szokott, hogy otthon vagyok-e most.

2014. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!