Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó szolgáltató a T-Mobile?

Jó szolgáltató a T-Mobile?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, jók az árak, a díjcsomagok, korrektek és szinte mindenhol tudod használni még a mobilinternetet is, és nem feltétlen kell hozzá a 3g-s lefedettség sem mert anélkül is szépen ketyeg. De egyébként már mindenhol van az is szinte.
2013. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is szeretem oket, mostanaban egy csomoan hallom hogy fikazzak de en meg vagyok veluk elegedve. Otthon a tv-m meg az internetem is toluk van, meg a mobilom is, minden tok jo.
2013. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem föl a kérdést mert sokan panaszkodnak facen, hogy más összegeket küldenek le mint kellene. Nekem most nagyon kivan számolva, hogy havi 10.000Ft ( 6600 a telefon törlesztés és 3200 a havidíjam ). Nem szoktam sokat telefonálni. 3 napja van meg a telefon. Megijedtem.
2013. máj. 7. 17:46
 4/5 anonim válasza:
soso... Nekünk is náluk van mindenünk (2 előfizus telefon, TV, internet, vezetékes) Összeségében jók az áraik, de az én tapasztalatom szerint nagyon oda kell figyelned a számlákra. Velem már többször bepróbálkoztak, de miután megreklamáltam javították, csak ugye reklamálni se mindenki mer.... (hogy csak az utóbbi 2 esetet említsem: számláztak netet a mobilomra, mikor nem is neteztem és senki nem kérte, kiküldtek 5000 Ft-al több szlát, visszakapcsolási díj címén, mikor semmink sem volt soha kikapcsolva, de ők azt állítják 2 hétig ki volt)
2013. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemcsak a T-Mobile, hanem a MOL MObile, és a Blue mobile is jóóóóóó. Ők hárman KIRÁLYOK. Olcsóak, kiszámíthatóak, megbízhatóak.
2016. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!