Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkához tényleg ilyen...

Diákmunkához tényleg ilyen részletes leírásra van szükség?

Figyelt kérdés

Elkezdtem regisztrálni egy diákmunkával foglalkozó szövetség odlalán, és kicsit furcsának találtam, hogy olyanokat is kérdez, hogy milyen magas vagy, hány kiló, milyen méretű ruhát hordasz, küldjél ilyen meg olyan fényképeket...

Most ez tényleg szükséges? Egész alakos meg arckép egy árufeltöltéshez mondjuk?

Vagy egy bármilyen irodai munkához?


Elég rossz érzést keltett bennem. Ha csúnya vagy, akkor nem lehet munkád?


Igazából nem tudom megmagyarázni, hogy miért érzem magam rosszul ezektől a kérdésektől... lehet, hogy csak túlreagálom.


Ez a fajta kérdőív egy diákmunka regisztrációhoz nem furcsa?


2013. ápr. 21. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Arufeltolteshez nem, de hostess munkahoz nem art, ha vonzo az illeto, az pedig nem derul ki kep nelkul. Suly, meretek a munkaruha miatt kellhetnek.
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Azért kérnek ennyi adatot, mert nem csak árufeltöltő vagy irodai munkás lehetsz.

A kinézeted például tényleg sokat számít, ha hostesst keresnek, és ezt az esélyt kár eldobni, mert ugyan legalább annyira fárasztó, mint az árufeltöltés, de 2-3-szor annyit fizet.


De ha nagyon zavar, akkor regisztrálj más szövetkezethez, van belőlük egy csomó :)

2013. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

és igazatok lehet :)


én csak felfelé pontoztam :)

2013. ápr. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!