Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek az apród oldalon!...

Palotáa Izabella kérdése:

Átvertek az apród oldalon! Ruhákat árulok cserélek! Cseréltem a csomagot feladtam de nekem nem jött meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apród.hu oldalon ruhákat hirdetek. Meg is kerestek cserés szándékkal én is találtam nála olyan ruhadarabokat amik tetszettek belementem a cserébe és hétfőn feladtam a csomagot ajánlottan amiről van bizonylatom én még ma sem kaptam meg a pedig már péntek van azt írta hogy feladta kedden csak simalevéllel, a ruhákat ugyan úgy hirdeti és címét levette az oldalról. Mit tehetnék ez ügyben?
2013. ápr. 19. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre többen írnak ide is ilyen panaszokkal. Simán el tudom képzelni, hogy pár ember ezekből tartja fenn magát. Csak őket kellene már leleplezni és megbüntetni vagy elagyabugyálni hogy elmenjen ettől a kedvük!!!
2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na mi lett?

tudom, hogy utólag könnyű okoskodni, de a vatera mondjuk biztonságosabb egy fokkal, még ha vaqn is jutalék.

2013. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!