Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kickstarter.com-ról szerzett...

Kickstarter.com-ról szerzett pénzt hogyan érdemes Magyarországra juttatni?

Figyelt kérdés
Ugye az alap probléma az, hogy csak az Amerikai Egyesült Államok és az Egyesült Királyság van feltüntetve, mint lehetőség, más országból nem is nagyon lehetne elvileg használni az oldalt. Legalábbis az tuti, hogy már egy projekt elindításánál fel kell tüntetni egy bankszámlaszámot és egy bejelentett lakcímet, és mindkettőnek a fentebb felsorolt országok valamelyikében kell lennie. A lényeg: ha sikerül egy Kickstarter projektet végig vinni, akkor hogyan érdemes hozzájutni ehhez az összeghez? Mert ugye nem éppen ideális dolog, ha mondjuk sikerül egy 1milliós összeget összekaparni, aztán állam bácsi gondol egyet és levesz belőle 200ezret, mert miért ne.

2013. ápr. 11. 22:36
 1/8 anonim válasza:
A megszerzett pénzt ott ki kell venni. Ha az adott állak, USA/UK nem von le semmilyen összeget, akkor az országbahozatalkor sem történhet adóztatás.
2013. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
állam.*
2013. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt írd már le nekem priviben, hogy sikerült megcsinálni, nagyon kíváncsi vagyok erre...
2013. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majd akkor írok, ha sikerült, egyelőre én is megoldást szeretnék erre találni :). Ha arra vagy kíváncsi, hogy mitől lesz sikeres 1-1 Kickstarteres projekt, az viszont már kőkemény marketing és angol nyelven a saját oldalukon is találhatsz mindenféle tanácsokat (állítólag valamelyik amerikai egyetemen külön tantárgy a Kickstarter).
2013. ápr. 14. 01:43
 5/8 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Egyébként egyelőre ez tűnik értelmes megoldásnak (ott kivenni KP-ban a lóvét, itthon átváltani pénzváltókban, ha szükséges).
2013. ápr. 14. 01:45
 6/8 anonim válasza:

szerintem nem muszáj kivenni, elég átutalni egy itthoni számlára

vagy van az a megoldás ami az exclusive change-nél van

nem tudom mi a neve de ott külföldi számlákat használhatsz ha jól tudom

egyébként ha valamit sikerül összehozni a kickstarteren akkor írj privátban vagy akár itt nyilvánosan, mert nekem is van pár ötletem amit érdemes lenne ott megcsillantani

2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ha megkaptad a pénzt, akkor azt ellenőrzik valahogyan, hogy tényleg arra költötted e el amire kérted? vagy onnantól kezdve hogy nálad pénzt, kb. azt csinálhatsz vele amit akarsz
2015. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta valami? Én is gondolkozom azon, hogy ilyen módon szedjem össze a pénz egy kis részét az álmaim megvalósítására.
2022. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!