Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet közvetlenül paypalra...

Lehet közvetlenül paypalra utalni bankból?

Figyelt kérdés

Tehát besétálok, adom a számlaszámot, és mint bármelyik másik utalásnál, megérkezik a pénz a paypal számlára? A kérdés lényege az, hogy szükségem van-e egy bankszámlára ahhoz, hogy paypalra tudjak utalni, vagy csak a szokásos papírok kellenek? Illetve ha lehet így utalni, akkor milyen gyorsan ér oda a pénz? Úgy rémlik, hogy ha ugyanabba a bankba megyek, ahol a számlaszám is(ha jól emlékszem, akkor a magyar paypal számlák unicredit esek), akkor az azonnal ott van, igaz ez a paypal ra is?


Kissé idétlenül fogalmaztam meg, remélem érthető voltam.



2013. ápr. 8. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nem működik. Csak a saját neveden lévő bankszámláról tudsz utalni. De az utalásos használatnak semmi értelme. Kártyával kellene használnod. Eleve csak akkor van teljes értékű accountod, ha átesel a kártyás ellenőrzésen. Manapság már csak annak nincs erre alkalmas kártyája, aki kifejezetten nem akarja. Mégcsak rendszeres jövedelem sem kell hozzá.


"ha jól emlékszem, akkor a magyar paypal számlák unicredit esek"


Nem a számlák unicreditesek, hanem a Paypalnak van 1 számlája ott. Tehát nem az ügyfeleknek van ott számlájuk. Csak mert az írásodból azt látom, hogy erre gondolsz.


De mint mondtam, ez a "besétálok és befizetek" nem működik

2013. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a segítséget!

Egyébként nem saját paypalról van szó, azért gondoltam erre a megoldásra - a másik lehetőség, hogy ismerős fülét rágom\csinálok sajátot, de nekem nincs rá szükségem(és belátható időn belül nem is nagyon lesz), ezért szerettem volna minél egyszerűbb megoldani.

2013. ápr. 8. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet besétálni a bankba kitölteni az utaló szelvényt ( és a megjegyzés rovatot is a megfelelő adatokkal!) de csak akkor ha a kártya és a paypal acc ugyanazon a néven van. amúgy kicsit kevesebb mint 24 óra a beérkezés hétköznap.
2013. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És te ezt csináltad is, vagy csak elmélet? A leírásodból ítélve nem csináltad, mert utalásnál, vagy akár csupán befizetésnél a kártya szóba sem kerül.
2013. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. én online utalok a saját paypalomra arról a számláról amihez tartozó kártyával regiztem ( mivel nekem csak 1 számlám van, nem tudom mennyire számít h melyik nevedre szóló számláról utalsz, a jobb a biztos kedvéért írtam, hogy arról a számláról amihez tartozó kártyával regisztrált az ember lánya)
2013. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy online utalsz, az a dolog rendje. De te azt mondtad, hogy a besétálós módszer működik. De sajnos nem működik. Ezt csak azért mondom, hogy a kérdezőben ne keltsünk reményt feleslegesen.
2013. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!