Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet 19éves koromban...

Hogy lehet 19éves koromban igényeltem otp hitelkártyát és nem fizettem 550000ft-ot nem kapok róla semmit se végre hajtást semmit egyetlen egyszer kaptam tvaly hogy három millió ft tal tartozok azota semmi milehet most?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A végrehajtás malmai lassan őrölnek. Jön majd bírósági végrehajtás , de akkor már a duplája lesz az összeg.
2013. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na de papa 26 vagyok már
2013. márc. 14. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel tavaly kaptál értesítést, nem felejtettek el.
2013. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem értelek.. Csodára vársz? Hogy kész, lemondanak a tartozásodról? Hát nem fognak. 3 milla nem kis pénz. És nőni fog. Durván. Mi lenne, ha besétálnál a bankba? Mert Kikerülhetetlenül be fogják rajtad hajtani idővel.
2013. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eröl volt tárgyalás is meg minden 19évesen szerinted az embernek van 5éves munka viszonya szakácsként hol ott pék vagyok itt akkor a bank is hibázott
2013. márc. 14. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval ha kapnál 1 milliárdot azzal, hogy vissza kellene majd fizetni és tudnád hogy nem leszel rá képes, akkor el elvernéd a pénzt csak azért is?
2013. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit hibázott a bank?

Ahogy írtad, már tavaly is kaptál értesítést. Szépen, komótosan kivárják a törvényben előírt határidőket és a lejárta előtt megint kapsz értesítést. Nem a bank csinálja a behajtásokat. Megvan annak is a menete.

Amikor nem tudtál az elején fizetni, akkor kellett volna a bankkal egyezkedned.

2013. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!