Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek a Google-nél...

Szerintetek a Google-nél dolgozik zsidó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 22:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentárokat. Csak azért kérdeztem, mert órán feltevődött ez a kérdés és senki nem tudott rá értelmesen válaszolni.
2010. febr. 17. 17:10
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

02-04 23:08

Olyan hülye vagy mint a seggem. Sergey Brin és Larry Page egyáltalán nem zsidók. Sergey-nek az anyja az. Miért lenne baromság a kérdés? Teljesen jogos.

Hogy a kérdésre válaszoljak: Hatalmas a cég, tehát biztosan dolgozik valamilyen osztályon. Azonban nem tudom, hogy felül dolgozik-e, nem tudom ki mennyire bízik meg bennük.

2010. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Elôzônek.

Nem vagyok hülye, hanem csak jóval tájékozottabb mint te. Nyilván marha megerôltetô lenne megnézni a wikipediát, ahol világosan le van írva, hogy Larry Page is zsidó, de ezt nem is lehet elvárni egy magadfajta tanulatlan paraszttól. A kérdés pedig azért baromság, mert ha már a két alapító tag is zsidó, akkor elég egyértelmû, hogy dolgoznak zsidók a googlenél. Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy feketék vajon játszanak-e a nigériai focicsapatban.

2010. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

Na akkor ha már ilyen okos vagy, mondd már el nekem hogy ki szerkeszti a wikipédiát? Segítek: Aki akarja. Még regisztrálnod sem kell, akármikor átírhatsz akármilyen bejegyzést. Ha beleírom hogy Obama fia vagyok, akkor én Obama fia leszek?

Én hivatalos forrásokból dolgozok: [link]

Lapozgasd át a könyvet, és ennek a tartalmát hidd el! Ne azt, amit akárki akármikor szerkeszthet.

Tanulatlan paraszttól? Szerintem én már akkor használtam a Google-t, amikor te még az óvodában toltad a dömpert! Szerintem többet tudok a Google-ről, mint te az életről. Ha te ilyen nagyra tartod magad, például írd már le nekem hogy miért Google a neve a Googlenek? Próbáld meg fejből, ne keresd ki!

2010. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Rohadtul nincs most kedvem bárkivel is vitatkozni, úgyhogy megpróbálom nagyon rövidre fogni: Larry Page anyja-Gloria-zsidó. Mivel ez anyai ágon öröklôdik, ezért Larry Page is zsidónak számít. Persze csak etnikai alapon, de szerintem a kérdezô nem is arra gondolt, hogy dolgoznak-e kaftános-pajeszos zsidó vallású emberek a Google-nél.
2010. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy az anyja zsidó, ő még nem zsidó. Ez nem olyan mint a cigányság, hogyha a szüleim cigányok, akkor én is cigány vagyok. Ő dönti el, hogy milyen vallást vesz fel, ennek értelmében azt, hogy zsidó-e vagy nem. Ha anyám iszlám vallású, akkor én is az vagyok?
2010. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Te most komolyan ennyire hülye vagy????

Olvasd már el mégegyszer amit elôzôleg írtam!!

2010. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastam mégegyszer.


"Mivel ez anyai ágon öröklôdik, ezért Larry Page is zsidónak számít"

Nem, nem számít, mert a zsidóság nem öröklődik anyai ágon.

2010. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Már közel jársz. Próbáld meg mégegyszer, de most különös figyelmet fordítva az utolsó mondatra.


Amúgy pedig igenis anyai ágon öröklôdik. TÉNY

2010. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Pontosan. Ha anyad zsido, de apad nem akkor is zsidonak szamitasz. Ha apad zsido, de anyad nem, akkor nem vagy zsido. Lehet akar apad rabbi is, de ha anyad nem zsido nem leszel te se.
2010. márc. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!