Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Militali-ba lehet olyan...

Militali-ba lehet olyan Hordozható rádiót kapni hordozható rádiót mint amit a Rendőrök használnak és meg lehet oldani azt hogy Beállítsák úgy hogy halljam a helyei rendőrséget?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
őszintén: SZERINTED?!
2013. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
honnan tudjam azért írtam ki hogy meg tudjam
2013. febr. 27. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
segítek: Nem, mivel törvénytelen lehallgatni a rendőrségi frekvenciákat!
2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az a Militali?


Egyébként meg rádiózási szakboltokban, meg rádióamatőr honlapokon kutakodj. Lehetni lehet, csak nem szabad.

2013. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Militali Katona Ruházati bolt. az egyik ismerősöm azt mondta hogy az Üllői Militali Boltban Lehet Még Bilincset is kapni. azért kérdeztem mert hogyha már bilincset lehet kapni akkor hátha meg tudják csinálni.
2013. márc. 1. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

MilitaRy esetleg...


Bilincset simán kapsz, abban ugyanis nincs semmi törvénytelen. Viszont a rendőrségi frekvenciák szigorúan védettek, terrorista cselekménynek minősül a lehallgatásuk. Úgyhogy ha nem akarsz balhét szerintem ezt a kérdést fel se tedd komolyabb boltba....

2013. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Titkosított és a telekom üzemelteti (egyébként feltörhető). A rádiójuk hasonlóan működik egy kilencvenes évek közepén kiosztott Westeles GSM frekire. Ez az a régi mobil sáv amit már a kutya sem használ polgári kommunikációs csatornára. 300-450mhz)
2018. jún. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!