Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ki jelenkezní a...

Hogy lehet ki jelenkezní a múnkanélkűliből interneten?

Figyelt kérdés

#Kijelentkezés. munkát. találtam
2013. febr. 24. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
előbb a helyesírást gyakorold
2013. febr. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal sehogy.
2013. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Aki annyira se vette komolyan a feladatait hogy megtanuljon helyesen írni az vajon milyen munkaerő lehet?...
2013. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 László22 válasza:
28%
Természetesen, a helyesírásra kell rá startolni és a másik személy lemondására, komolyan olyan mintha csak azért járnátok fel hogy a másikat szapuljátok. Egyszerűen ki lehet jelentkezni, csak interneten sehogy sem, be kell újra menni és kapsz egy lapot kitöltöd és már ki is jelentkeztél.
2013. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 abacus66666 válasza:
75%
Há aszt úgy lehet, hoty fel mész a múnka nélküli hívatal internetjére, és ott kő keressni ojan naagy ződ gombot, hoty asz van rá irva, hoty ki jelentkezés. Na oszt arra rá kell kattyintani, tudod aszzal az egérnek hivott izzével, oszt akor ki lészel jelentkezve, enyi az egéssz. Ez bisztos múkodni fok, mer én is uggyanigy csinákoltam sokk éve.
2013. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!