Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 200. 000 Ft-ot hogy érdemes...

200. 000 Ft-ot hogy érdemes befektetni?

Figyelt kérdés
hogy éri meg leginkább? Tudom hogy ez nem olyan sok, diákmunkával gyűjtöttem össze ennyit, és mivel /pillanat nem akarom elkölteni, gondoltam lehet érdemes lenne befektetni, a helyett, hogy itthon tartogatom
2013. febr. 23. 18:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem állampapírba érdemes.
2013. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard befektetni még, vannak olyan bankszámlák, ahol lekötés nélkül viszonylag jól kamatozik.

Ha otthon tartod az kockázatos egy kicsit és semennyit nem kamatozik.

Neked is azt tudom mondani, előbb magadba a tudásodba fektess be, olvass könyveket a befektetésekről, sikeres üzletemberektől. Mert tudás és tapasztalatok nélkül nagyobb a kockázat.

2013. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add nekem
2013. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég ritka az olyan fiatal ma, aki képes félretenni...

Ha banki lekötésnél többet szeretnél, akkor vegyél befektetési jegyeket (szinte mindegyik bank ad). Bebattyogsz, nyitnak erre egy külön számlát és általad választott portfólióvval beteszik.

Van, amivel sokat lehet kaszálni hosszú távon, de akár bukni is lehet rajta, de van pénzpiaci is, amelyik nem veszít értékéből

2013. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!