Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valós otthon végezhetö munka...

Valós otthon végezhetö munka létezik?

Figyelt kérdés
Bármilyen kézzel fogható és megbízható bedolgozásra gondolok.Nem internetesre.Gyes mellett szeretném végezni.A válaszokat köszönöm
2013. febr. 2. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem esélytelen
2013. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A valós otthon végezhető a háztartási munka. Sajnos ezért külön lóvé nem jár.

Van, amire azt mondják, csinálhatod is, csak nem valószínű, hogy keresel is vele valamennyit. Leginkább átverés az egész.

2013. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, igen, de ezeket ismerősnek az ismerőse végzi. Én már hajtogattam szórólapot otthon, rohadt hálátlan, mert rengeteget kell csinálni, de a végén a pénznek nagyon örültem. Persze ismerős adta a munkát. Máshogy nem lehet találni valósat, csak úgy, ha tényleg közvetlen kapcsolatban vagy a "munkáltatóval".
2013. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És honnan tudnék ilyen ismeröst találni?:)
2013. febr. 2. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én itthonról dolgozom többnyire, nem kevés pénzért. programozom.


még működik ez grafikusoknál, rendszergazdáknál. ha van különleges képességed, képesítésed, akkor tuti találsz melót.


ha nem, akkor csak álom.

2013. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez mégis mit takar?Mesélnél egy kicsit?Köszönöm
2013. febr. 2. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan munkák, amit akár otthonról is lehet végezni. Tipikusan azok a szellemi munkák, amit önállóan végezhetsz és csak egy számítógép kell hozzá. Pl. fordítás/szakfordítás, lektorálás, számítógépes grafikus, kiadvány szerkesztő, programozó, tervező. Kérdés, hogy ezek közül mihez értesz, milyen végzettséged/tapasztalatod van.
2013. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:

Majd mondja de számítástechnikai programozást mond. Az nem fog menni csak úgy, sajna nagyon speckó dolog.


Ha tudsz jól gépelni azt lehet, de akkor éri meg ha nagyjából "vakon" tudsz gépelni. Keress rá ha jó gugli/ valami "online gépelés" vagy ilyesmi. www.gepels.hu ??? talán

2013. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:

jav*

[link]

2013. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!