Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zárolta a NAV a számlámat. A...

Zárolta a NAV a számlámat. A vaterás eladásból lehet baj?

Figyelt kérdés

Egy tartozás miatt zárolták a számlám.

Évek óta vaterázom,és erre a számlára jön a pénz,többszáz adásvételt bonyolítottam már le.

Ők ezt átvizsgálják?Szólnak a rendőrségnek,hogy ennyien utaltak már rá?



2013. jan. 22. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez jó!

De a 10 babakocsihoz minimum 10, ha nem több saját gyerek is kell, különben azt nem veszi be a NAV, hogy saját gyerekek által elhasznált cucc. :))))

2013. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Nem emiatt jön hozzám,hanem tartozás végett.

Csak gondolom ezt is kiszúrják.

2013. jan. 23. 10:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem most nem vizsgálja, hogy a számlán levő összeg miből jött, a pénzintézet felé elküldte a zárolási jelzést, és beadott egy beszedési megbízást. Ameddig annak az összege be nem folyik hozzá (=a pénzintézet a számládról apránként vagy egyben nem utalgatja neki) addig te felvenni róla pénzt nem tudsz, csak befizetni.


Ezért, ha beszélsz a végrehajtókkal, ne felejtsd el kérni a zárolás alóli feloldást!

2013. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Évi 800.000 ft alatt adómentes, ha a saját cuccaidat értékesíted. Bár ezt fel kell tüntetni az adóbevallásban. Ha ezt a határt nem lépted túl, akkor ez nem lehet az oka. Nem tudom mennyi adásvételt bonyolítottál, de ha mondjuk havonta 100-200-t , akkor az már feltűnő lehetett.
2013. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!