Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy hatalmas,...

Mennyit érhet egy hatalmas, sérülésmentes blondel képkeret?

Figyelt kérdés

Egy ismerősünk kapott ajándékba egy régi olajfestményt kerettel. Mivel a keret nem illett a családi otthonukba, ezért a festményt átkereteztették, és a keretet pedig ajándékba adták nekem. A család nem műértő, én egészen addig nem láttam a keretet, míg ideállítottak vele.

Egy hatalmas blondel keretről van szó, 118x69 cm külső, és 98x49-es belső mérettel, legvastagabb része 8 cm. A keret sérülésmentes, hátuljába számok vannak sablonnal ütve három oldalán. Látszólag össze-visszaságok, de egy-egy évszám is kiolvasható bennük. Nem tudom van-e jelzésértéke.

Az eredeti elajándékozó svájci idős, meglehetősen jómódú, az édesapjáé volt a festmény, ő már rég nem él, de semmi mást nem tudok róla.

Nem igazán szeretnék túladni rajt, de ha értéket képez, az eredeti elképzelés szerint nem szabatnék bele tükröt.

Képet tudok feltölteni, amennyiben szükséges.



2013. jan. 6. 14:41
 1/1 Kovács Gabriella Ügy válasza:
Helyszíni készpénzfizetéssel vásárolok mindennemű régiséget.06204165753 hívjon bizalommal.
2013. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!