Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyit késik a...

Normális, hogy ennyit késik a levél?

Figyelt kérdés
27-én adtak fel nekem egy levelet, szerintem elsőbbségi ajánlottként. Még nem érkezett meg. Csak az ünnepek miatt van, vagy lassan be kéne mennem érte érdeklődni?

2013. jan. 2. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Az ünnepek miatt késik valószínűleg mert,27.-e után volt 4 napos ünnep.
2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
ha 27én adták fel elsőbbségi ajánlottként, akkor 28án meg kellett volna érkeznie. ha sima ajánlottként adták fel, akkor még nem. ha sima levélként, akkor főleg nem. ha ajánlottan lett feladva, akkor csak a ragszám kell, és máris megérdeklődheted, hol tart a leveled.
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 27.-én adták fel akkor következő munkanap kell megérkeznie:január 02.-án!Végül megkaptad?
2013. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
miért is lettem lepontozva? teljesen hasznos választ adtam, pluszban nem a levegőbe beszéltem, mivel hogy postán dolgozom... na mind1 már hozzászoktam h folyton lepontoznak :s
2013. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
Nekem dec. 20-án adtak fel egy levelet elsőbbségivel, és még nem érkezett meg. Az ünnepek miatt már 2 hete várom Végülis még csak 5 munkanap telt el. Pedig már másnap meg kellett volna kapnom.
2013. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
azt már lehet meg se kapod.
2013. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet nem volt elsőbbségi, csak sima ajánlott. Én is azzal nyugtatgatom magam, hogy az ünnepek miatt van, de a héten már bemegyek érte érdeklődni, mert megvan a kód. Egyébként ha elveszett, akkor szétteszik a kezüket, vagy ilyenkor mi van?


A lepontozás engem is zavar, én mindenkit felpontoztam, de szerintem minden oldalon vannak ilyen gyökerek, akik gondolom oda se néznek, csak róják az oldalt és vadul dislike-olnak minden útjokba eső dolgot, mert csökött kis frusztrált barmok. Komolyan, erre nem tudok más ésszerű magyarázatot elképzelni.

2013. jan. 3. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!