Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet az ajánlott levelemme...

Mi lehet az ajánlott levelemmel, ha megkaptam az értesítőt, bementem vele a postára, és ott nem találták?

Figyelt kérdés
Többször is átnézte a nő, mondta hogy holnap menjek vissza. Holnapra valószínű hogy meglesz?
2012. dec. 18. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, akkor a hölgy nekem is azt mondta, hogy másnap menjek be, mert még a postásnál van a levél.
2012. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az értesítőt már tegnap megkaptam, csak ma mentem érte. Azóta nála lenne? A te leveled akkor meglett másnap?
2012. dec. 18. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem másnap meglett. De ez így tényleg érdekes... De bízzunk benne, hogy holnap valóban meglesz. Ha nem, akkor meg mindenképpen reklamálni kell a postán.
2012. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy meglesz. Köszönöm a választ! :)
2012. dec. 18. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul. Egy nagyobb postán naponta akár több száz levelet is leadnak értesítve, ez annyit jelent, hogy "10 munkanapnyi" levelet kell átnézni, ami ugye több ezer levél is lehet. Ezek között néha ideiglenesen "elveszhet" egy-egy küldemény, de elő szokott kerülni...
2012. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ, valóban előkerült ma már szerencsére..:)
2012. dec. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!