Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Markastermekek.hu oldalról...

Beáta77 kérdése:

Markastermekek.hu oldalról rendeltem 1 cipőt a fiamnak. Az árát postaköltséggel együtt átutaltam, a szállítási határidőt 7-21 napon belül ígérték. Ez már a 45. nap és a cipő sehol?

Figyelt kérdés
Levelezgettem az "ügyintézővel", de csak ígérget. Vám-ról nem küldték még ki, stb. Vételárat nem tud visszautalni. Mit tehetek? Tehetek valamit?

2012. dec. 13. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen shopok úgy működnek, hogy megveszik külföldről az árut, majd amikor ideér, akkor neked elpostázzák. A közbenjárás miatt szép kis extra pénzt kérnek érte, miközben te is meg tudnád magadnak rendelni olcsón.


A hosszú szállítási időnél van olyan hátráltató dolog, hogy egyes termékeket addig nem adnak fel, amíg egy konténernyi rendelés nem érkezik róla, mert csak úgy éri meg hajóra rakni és kiküldeni egy másik földrészre. Ezért írják az akár 3 hetes várakozási időt, de nem egyedi hogy akár hónapokat is csúszhat a dolog.


Az ügyintéző sem tud tenni, ő feladta a rendelést, onnantól kezdve már csak a szállításra kell várni.

2012. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előre sohasem szabad fizetni.már nincs sok lehetőséged,várjál.
2012. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!