Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay, Paypal számlát hogyan...

Ebay, Paypal számlát hogyan lehet nyitni?

Figyelt kérdés
Érdekel a dolog, valaki legyen szíves írja le, hogyan is működik ez.
2012. dec. 10. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Regisztrálsz a Paypal -ra, ahol meg kell adnod a kártyaszámodat és a többi adatodat. Miután végeztél, megkapod a paypal számládat aminek a segítségével többek között eBay -en is vásárolhatsz. A regisztráció során levonnak 400Ft -ot a számládról, ezzel ellenőrzik hogy valós kártyaadatot adtál-e meg. Majd a következő havi számlán rajt lesz egy kis kód a paypal tranzakcióval egy sorban, azt kell majd beírod az oldalon hitelesítés céljából. Ekkor válik a számlád 100% -ig jóváhagyottá.


Röviden ennyi ami a lényeg. :)

2012. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ui.: Azon a számlán lesz rajta a kód, amit a bankodtól kapsz havonta.
2012. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még egy ui. :D

Ha valami nem világos írj privit nyugodtan. :)

2012. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit kapok a bankomtól? Ezt nem értem..
2012. dec. 10. 14:29
 5/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen az információt!
2012. dec. 10. 14:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak Paypal számlával lehet amúgy fizetni? Mert szinte mindenhol, az van írva, hogy master card, stb alul.
2012. dec. 10. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugye a bankodtól szoktál kapni havonta számlát.

Ezen a számlán lesz majd rajta egy kód. Ezt a kódot akkor generálja a rendszer, amikor levonja a 400Ft-ot ellenőrzési díjként a számládról. A bankodtól kapott számládon lesz majd feltüntetve, hogy a Paypal ekkor meg ekkor 400Ft -ot levont tőled, de vissza is utalt. Ahol ez a sor szerepel a számlán, ott lesz majd ez a 4 vagy nem tudom hány jegyű kód.


De ha neked úgy van a számlád hogy sms értesítést kapsz a tranzakciókról, akkor ezt a kódot már rögtön megfogod sms-ben kapni.


Az ilyen oldalakon Paypal -al célszerű fizetni (nem csak célszerű, de máshogy nem is lehet). De egy kimondott netes áruház megint más, oda többnyire nem kell paypal. Az eBay -hez viszont igen, mivel szerződésben állnak egymással.

2012. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első voltam, és nagyon szívesen a választ! :)
2012. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is érdekel a dolog. Én is láttam, hogy feldob MasterCard, meg Visa, meg stb. lehetőséget fizetési opcióként:S
2012. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!