Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Vaterafutár olcsóbb,...

Ha a Vaterafutár olcsóbb, mint a posta, akkor miért nem választja mindenki a futárt?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1kg feletti dolgoknál...

2012. dec. 8. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vaterafutár = MPL (a Magyar Posta logisztikai ágazata)
2012. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor levél és csomagküldő szolgálat helyett miért nem küldenek futárral?!!
2012. dec. 8. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyar ember ilyen. Szidja szidja ezt a szemét postát és nagyon nincs megelégedve vele, de mégis azt használja.. Hogy miért? Mert fél az újat kipróbálni. Inkább morog és höbörög, de akkor is használja csak ne kelljen mást használni.
2012. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:-) Igaz lehet. Most kezdtem vaterázni, és nem tudom még, hogy meĺyik lehetőséget válasszam, ha sikerül eladni majd valamit. Én is tartok egy újtól, mert ismeretlen, nem tudom, hogy működik.

Köszi a választ.

2012. dec. 10. 07:20
 5/6 Baracky válasza:
0%
Más csomagküldők sem olcsóbbak. Pl. 15 kg csomi, 3500 Ft körül van a DHL-nél, GLS-nél méretre van, de ott a legolcsóbb, 1500 Ft. A Postán 1115 Ft 20 kilóig. Ja és nem vagyok szemét, de postás az igen.
2012. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
MPL-vaterafutár nagyon jó, válaszd nyugodtan. Ismerem, használom (eladóként).
2013. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!