Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne újra csinálta...

Mennyibe kerülne újra csináltatni őket?

Figyelt kérdés

Tegnap este valószínűleg elhagytam az összes "iratomat".Talán egyik ismerősömnél van,de ő még nem szólt,hogy megtalálta volna.A kabátzsebemből eshetett ki.

Diákigazolvány,személyi,taj kártya,társadalombiztosítási igazolvány,lakcímkártya volt benne meg bérlet,körülbelül ennyi.

Mennyibe kerülne ezeket újra csináltatni ha ne adj Isten nem kerülne elő? ://

15/L



2012. dec. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát 10 felett.


Viszont még ne ijedj meg. Az is lehet, hogy visszaküldik postán, ha elhagytad.

2012. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Viszont bérlet az kéne,mert városon belül muszáj mennem és gyalog nagyon sok idő lenne,meg sötétbe nem épp ajánlatos.

Ha viszont veszek bérletet,a diákigazolvány számomat nem tudom ráírni,azért meg megbüntetnének. ://

2012. dec. 8. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj egy ideiglenest. Azt nyomtatnak rögtön :)
2012. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még nem szóltam anyunak,ha holnapig nem kerül elő akkor szólok.

De eléggé furdal a lelkiismeret,hogy miért nem figyeltem rá jobban meg hogyan eshetett ki a zsebemből. :/

2012. dec. 8. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne bántson, ez előfordul. A legfigyelmesebb emberrel is.


Akár el is lophatták. Ember legyen a talpán, aki egy profi zsebtolvajt lebuktat.

2012. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam sok ember társaságában,és nem állt mellettem senki.Ismerősömnél eshetett ki,vagyis nagyon remélem,hogy ott lesz és megtalálják.

Talán még kiránthattam mikor vettem ki valamit a zsebemből.

De kabátzsebbe volt. :/

2012. dec. 8. 14:56
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtalálta ismerősöm,náluk eshetett ki a zsebemből! Nincs para! :))

Köszönöm a válaszokat! :DD

2012. dec. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!