Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ételkiszállító futár tud...

Az ételkiszállító futár tud visszaadni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudna, akkor is azt fogja mondani, hogy nem, mert bízik abban, hogy a többletre azt mondod, tegye el borravaló címén.


Jobb, ha van annyi pénzed, amiből nem kell vissza-adnia.

2012. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hátőőő adok neki borravalót, de azért kb. dupla annyival fizetek, mint amennyiért rendelek. Szóval nem akarok neki 100%-ot adni :D már nincs időm váltani.
2012. dec. 7. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez cég- és futárfüggő dolog.
2012. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van náluk váltópénz.
2012. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel több helyre is megy, ha nem te vagy az első cím, ha akar, biztos tud. De egy gyakorlott futárnál mindig kell lenni annyi váltópénznek, hogy vissza tudjon adni. A főnöke ki is rúgná, ha azért nem vennék át tőle a kaját, mert nem tudott visszaadni.
2012. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. dec. 7. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, így a logikus és így a normális, ahogyan írjátok.


A napokban azon gondolkodtam, hogy az én fodrásznőm miért mondja mindig azt, hogy nem tud vissza-adni, még akkor sem, ha zárás előtt én vagyok az utolsó vendége. :))))

2012. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vissza kell neki adni, ha úgy adódik. Borravalót adják, nem tartják érte a markukat. Legalább is így tisztességes.
2012. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen odaírják, hogy ha nagy címlettel fizetsz (5000Ft+), akkor jelezd a rendeléskor. Akkor nyilván hoz annyi váltót, hogy tudjon visszaadni.
2012. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!