Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan weboldalakat...

Hol találok olyan weboldalakat ahol internetes munkat lehet vállalni?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok, és nagyon jol jönne suli kozbe egy kis plusz pénz
2009. aug. 19. 19:28
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem felejtsd el az internetes munkát, mert Magyarországon ez nem működik. Évek óta figyelem az internetet és azt látom, kamu az egész, megpróbálják a szerencsétleneket rászedni, hogy fizessenek be több ezer forintot a munka reményében. Munka ügyben mindig legyél bizalmatlan a munkaadóval szemben, és nagyon-nagyon körültekintő! Mivel én is egyetemista vagyok, tudom, hogy vagy jól tanul az ember és akkor van ösztöndíja. Vagy dolgozik és akkor van fizetése, viszont elhanyagolja a tanulást. Választanom kellett, mert nekem egyszerre nem ment a kettő.
2009. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, én is arra gondoltam h nem igazán vannak becsületes munkalehetőségek, elég kár, hogy igy van...:(
2009. aug. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!