Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakásfenntartási támogatást...

Lakásfenntartási támogatást mikor utalják?

Figyelt kérdés
Normatív lakásfenntartási támogatást állapított meg az önkormányzat 2012 szept 01-2013 szeptemberig, a villany számlámra kéretem, vevőkód alapján küldik az elmünek, 2 hónapja állapították meg ezt az egészet, azóta nem küldték, tehát már 10000 ft-nak kellene lennie az elműnél, de ők nem látják, az önkormányzat szerint meg elutalták. 2 hete az elműnél telefonon (miután 45 perc alatt felvették) azt mondták, hogy ne fizessem be a számlát, mert ha közben jóváírják a számlámon, többletem is lesz, azt meg nem tudják visszautalni. Nem fizettem be, lejárt egy hete a befizetési határidő, gondoltam felhívom őket, hogy állunk. Még mindig nem látják a pénzt, ha még várok pár napot, a következő villanyszámlámon késedelmi díj lesz. Önkormányzatnál megint azt mondták, hogy de ők bizony elutalták. Tegnap jelentettem le a villanyórát, most meg fogom kapni a 2 számla összegét egyben + a késedelmi díjat, holott.mire megkapom a csekket már 12500 ft-ot kellett volna már utalni az önkormányzatnak. Most ha megint nem fizetem be, és nem utalják ezt a támogatást, elég nagy felhalmozott villanyszámla tartozásom lesz... Eddig egyébként sosem voltam számlával elmaradva, inkább kevesebb kaját vettem, és spóroltam, de tartozásom ne legyen.

2012. dec. 6. 09:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!