Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kérhetnék el az...

Mennyit kérhetnék el az alábbi háborús fegyverekért?

Figyelt kérdés

Múlthéten nagyapám nekem adta az összes holmiját, amit a háború alatt félre tudott tenni, vizont én szeretném megtudni h mennyit is érnek az alábbi fegyverek: 1 láda nyelesgránát, szintén 1 láda repeszgránát(hozzáteszem érintetlen mind, csak annyi h kibontottam a ládát megnézni h mégis mien állapotban vannak) van 3 kar 98-as puska is ebből 2 érdekelne igazán h mennyibe is kerülhetne, nagyon jó állapotban van, és 5 luger ebből 3 összege érdekelne(szintén jó állapotúak minden megvan hozzá és működnek is talán) van 3 doboz lugerhez való lőszer ez is bontatlan, és 7 doboz kar 98-hoz való lőszer


aki vmennyit is ért hozzá mennyire saccolná ezeket? ha úgylátom h nemsokat inkább megtartom őket


2009. aug. 19. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-5 évet.

Éles gránátot nem tarthatsz otthon. Az ilyen régiek ráadásul már igen veszélyesek lehetnek.

2009. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akár több százezret is. Jó kis fegyverarzenálod van, ajánld fel valami háborús filmhez, akkor lehet hogy tényleg baromi sokat keresnél.
2009. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hány évet kaphatok, mert az a legkevésbé sem izgat.
2009. aug. 19. 16:55
 4/16 anonim válasza:
100%

Majd akkor izgulhatsz, hogy hol laksz, amikor ripityára szakad a lakásod! Persze csak akkor izgulhatsz, ha túlélted, mert éppen nem te babrálod a gránátokat, hanem valamelyik kisgyerek rokonod, mert fogalma sincs róla, hogy mi az...


Egy eléggé megfontolatlan írás volt az, hogy nem érdekel a börtön. Nem gondolod, hogy ilyeneket nem kéne kiírni egy ilyen népszerű oldalra? Szerinted hány rendőr meg nyomozó olvasgatja unalmában az oldalt? A XXI. században ma már semmiség kinyomozni, hogy honnan érkezett a kérdés. Ha van egy kis eszed, nem otthonról kérdezed.


Ja és tényleg nem te bánod a következményeket, hanem a te szeretteid!

Te is érdekes nevelést kaphatsz, ha a te nagyapád ilyeneket bíz rád, és nem adja le a rendőrségen, a te családod érdekében!


Na de tudom, hogy le fogod pontozni a választ, mert miért is érdekel ez téged... Téged csak a haszon érdekel! De minek az árán?

2009. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem kellene ilyen holmik tárolásával a környezetedet veszélybe sodorni.

Az a leg kevésbé sem érdekel hogy te vagy a szeretett családod egy időzített bonbán ücsörög, de azok az idegenek akik a környezetedben vannak mit vétettek, hogy ilyen veszélynek teszed ki őket, és esetleg anyagi kárt okozol nekik azzal ha véletlen felrobban amit otthon tárolsz.

Ezen gondolkozz el először is, utána pedig azon, hogy ha mások életüket vesztik vagy örökre nyomorékká teszed őket hogy nézel majd a szemükbe?

2009. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ráadásul a mai időkben kb 2 másodperc alatt rádsütik, hogy terrorista, aztán bizonygathatod 1 évig az előzetesben, hogy te csak nagypapitől örököltél és nem bűnöző, csak tökhülye vagy, mert nem tudtad, hogy ezt jelenteni kell.
2009. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Félreértitek, a holmikról csak én tudok és nagyapám már elmúltam 20, úgy hogy tudok vigyázni magunkra, kis gyerekek nincsenek már a családban
2009. aug. 19. 18:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt nem érted, hogy egy ilyen gránát magától is robbanhat. Nemhiába kell bejelenteni, nemhiába vonulnak ki hozzá a tűzszerészek és nem csak a hónuk alá csapva viszik el.

Tök mindegy hogy hány éves vagy és van gyerek vagy nincs (azért gondolom szomszéd van, aki talán nem akar a levegőbe repülni), de ez törvénybe ütköző. Ha tudomásodra jut, akkor be kell jelenteni. A bejelentési kötelezettség elmulasztása büntetést von maga után.

Fegyvereket se tarthatsz csak vagy engedéllyel, vagy hatástalanítva.

2009. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hogy hogy? Tűzszerész vagy? Majd akkor írj ilyeneket, hogy tudsz vele vigyázni, ha valóban az vagy. És ha normális ember vagy, jelented!
2009. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha jelentem kapok némi összeget értük?
2009. aug. 19. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!