Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy több száz...

Mennyit érhet egy több száz éves könyv királyi levéllel?

Figyelt kérdés

#antik #királyilevél
2012. nov. 24. 16:11
 1/6 anonim válasza:
pár száz millió max
2012. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, az ilyenek 200-300 millió Ft-ért szoktak elkelni
2012. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket el lehet adni? Ha igen, hol?
2012. nov. 24. 16:55
 4/6 polarbeer ***** válasza:

Szia! Én gyűjtök sokféle régiséget. Ha küldesz képet, hogy pontosan miről is van szó, akkor megmondom, hogy nekem mennyit érne meg, + még érdeklődök egy-két nagykoponyánál az ismerőseim közül, akik már 20 - 30 éve gyűjtenek régi leveleket! :)


Egy biztos: a több százmillió forintos összeg azért egy hangyányit irreleváns, például nekem is van V.Ferdinánd által aláírt, pecsételt levelem, mégis kb. 5 - 6000 Ft körül ér.


De küldj képet, aztán meglátjuk :D


Üdv.:

polarbeer

2012. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érdekelne engem is...esetleg,ha küldesz nekem is egy képet,privátban megbeszélhetjük a többit.
2012. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60 millió a magyar könyvárrekord, miről beszélünk? Mi a könyv címe, mikor és hol jelent meg, mely király és milyen tárgyban írt "levelet"?
2013. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!